شرکت جهان نوآوران سپانو عایق نانوپلیمر ترکیبیJNS
پر فروشها
فروشگاه الکترونیکی
قوانین و مقررات

                                                             

فروشگاه در حال بروز رسانی میباشد...

  بزودی فروشگاه جدید و بروز شرکت با ادرس ( nanojahan.ir) رونمایی و اماده بهره برداری میگردد... 

1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت:استفاده از فروشگاه jnsnp.ir به  معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
  • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به شرکت جهان نوآوران سپانو بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@jnsnp.irیا از بخش تماس با سایت درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
  • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
  • فروشگاه جهان نو آوران سپانو هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
  • تمام ابزاری که در این فروشگاه باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
  • ارتباط فروشگاه  باکاربران ازطریق www.jnsnp.ir بوده و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد.
  • فروشگاه به هیچوجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی شرکت جهان نوآوران سپانو ،سایتwww.jnsnp.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی جهان نوآوران سپانو درج نموده است.
  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

*در زمان خرید دقت نمائید محصول خریداری شده پس از ارسال قابل برگشت یا تعویض نمی باشد.


*قیمت محصولات مقطوع میباشد.

*هزینه حمل و نقل رایگان میباشد.

*نحوه اجرای محصولات روی ظروف کاملا توضیح داده شده است .

*بدلیل تنوع در وزن و رنگ محصولات و با توجه به توضیح متراژ قابل پوشش محصولات در صفحه ثبت سفارش ،ضمن دقت در خرید و مشخص نمودن متراژ مورد نظر ،جهت خرید اقدام نمائید.
نکته:پس از ثبت سفارش ضمن تماس با شرکت(35037-031) و کسب اطمینان از ثبت خرید خود از نحوه ارسال و تحویل کالا مطلع شوید.
                                                                   

طراحی سایت : پیام گستر